Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało albo skoncentrować się na określonej jego części. Stosowanie wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii ułatwiają relaksację pacjenta, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]