Zobacz sam produkcję zestawów RAM Vitberg+

Skieruj się tutaj po więcej szczegółów o marce Vitberg

Dowiedz się jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat trudzi się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata praktyki w jednym zestawie marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na różne dolegliwości. Kompletny aparat jest złożony z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Poszycie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a potem indywidualnie testowane przed skierowaniem do sprzedaży.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]