BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Producent mebli biurowych Poznań - zapoznaj się z najnowszą ofertą.

Wiele lat temu odrzucono już przekonanie, że wyłączną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Dzisiaj aranżując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office dążymy do tego, by meble które w nim postawimy odznaczały się także ergonomią i przyjemnym dla oka wzornictwem. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej cechy można znaleźć w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od dziesięcioleci produkuje wysokiej jakości meble biurowe na rynek lokalny oraz zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe – połączenie piękna z funkcjonalnością

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które całościowo spełniają potrzeby użytkownika. Pozwalają one na lepszą organizację tasków stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Jednocześnie cechuje je wysoka jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat także przy ich nadzwyczaj intensywnym użytkowaniu. Ten poziom trwałości mebli możliwy jest jedynie przy stosowaniu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w wykorzystaniu najlepszych surowców, chociaż nie małą rolę pełni tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to mariaż ergonomii z pięknem. W końcu mebel będący najważniejszym elementem wygodnej przestrzeni biura musi dawać możliwość dopasowania go do różnych stylów pracy użytkowników, jednak nie powinien jednocześnie niszczyć stylistyki otoczenia. W biurze przebywa się przez co najmniej 8 godzin każdego dnia, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym wyższa staje się skuteczność jego pracy. Ponad to, to jak prezentuje się biuro jest pośrednio wizytówką firmy, która sporo może o niej przekazać przyszłemu klientowi na długo przed ostatecznym postanowieniem o współpracy.

Portfolio poznańskiego producenta mebli biurowych

Poznańska Fabryka mebli BALMA S.A. w swoim portfolio produktów ma zasadniczo wszystko co potrzebne do aranżacji biura. Oprócz tradycyjnego wyposażenia jak stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, biurka i regały, u tego producenta mebli biurowych zamówić można także parawany i ścianki pozwalające podzielić przestrzeń pracy na mniejsze stanowiska, lady recepcyjne, taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, a nawet kwietniki pasujące do estetyki biura. Istotną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne stoły i biurka z opcją dostosowania wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik szybko może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w rezultacie ogranicza ryzyko przewlekłego ból w dolnym odcinku pleców.

Nasze dane kontaktowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]