Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Kup celebrytki na http://bit.ly/2mKAodF

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, że każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem przekory oraz ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]