Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Tu zamówisz części zamienne Renault.

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, silnika, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]