Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Jeśli chcesz kupić drukarkę 3D, koniecznie wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Wyliczono, iż wykorzystując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można prawie o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to dostarczanie najwyższej klasy drukarek 3D i usług, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Kolejnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową oraz bezproblemową obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można szybko otrzymać jednakowe prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozmaitych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest solidny i dokładny, a w trakcie procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie pojawiają się wypaczenia.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]