czyściwo papierowe, czyściwo celulozowe

Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Profesjonalne czyściwa techniczne pozwalają na zachowanie wysokich norm higieny w wielu firmach. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Co warto wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

W branży gastronomicznej i w myjniach – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały specjalnego zastosowania – są powszechnie wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, np. w branży gastronomicznej, w zakładach przemysłowych, na myjniach oraz wielu innych sektorach gospodarki, gdzie niezbędne są mocne i absorpcyjne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z zaschniętym brudem, tłuszczem, plamami z oleju, pyłem, jak również innymi zabrudzeniami oraz rozlanymi płynami, może też być używane do polerowania delikatnych obiektów czy przecierania szyb. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry dłoni, a jednocześnie są niezwykle chłonne, wytrzymałe i elastyczne

Papierowe i niekurzące się – odmiany czyściw technicznych

Na rynku znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia produkty z włókien i z papieru. Na potrzeby gastronomii opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty uniwersalne, włókninowe do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające pyłu, do wycierania intensywnych pobrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i stosowane są do oczyszczania różnorodnych powierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]