Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Znajdź kontenery na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko używane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]