Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój prowadzonej działalności zwykle wiąże się z koniecznością zwiększenia używanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku biur nie powinno to sprawić problemów, to te mogą pojawić się, kiedy niezbędna będzie rozbudowa magazynów. Istnieją na szczęście skuteczne sposoby na to, by zrobić to niewielkim nakładem funduszy i czasu. Kiedy warto zdecydować się na namioty magazynowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Namioty magazynowe całoroczny

Aby móc korzystać z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do całorocznego użytku. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno latem, jak i zimą, musi być on posiadać stabilną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej z niezawodnym systemem łączenia jej poszczególnych części. Szczególnie istotne okazują się cechy materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie w kontakcie z promieniami słonecznymi, ale też być wytrzymały na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, śniegu oraz wiatru. Niezbędnym elementem wyposażenia jest także system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Namiot magazynowy – wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia dobór obiektu odpowiedniego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich konstrukcji waha się przeciętnie od czterech do stu metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto też dodać, że w razie potrzeby w prosty sposób można powiększyć bazę magazynową, scalając kilka namiotów w jeden obiekt za pomocą specjalnego systemu.