Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w ozdoby do paznokci

Zdobienie paznokci na pozór jest łatwe. Tak naprawdę to skomplikowana praca wymagająca stosownych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Efekt końcowy manicure wykonanego przez profesjonalną kosmetyczkę wynagradza jednak wydatki związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Pięknie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki stają się powodem autentycznej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują salony kosmetyczne? Jak dobrać produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – więcej możliwości ozdabiania

Do ozdabiania paznokci teoretycznie potrzebny jest tylko najzwyklejszy lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, iż samym lakierem nie osiągniemy naprawdę pięknych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu dodatkowych środków, takich jak pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, które osiągniemy przy użyciu pyłków do paznokci to między innymi każdy wymyślony wzorek, lustrzane odbicie lub metaliczny połysk. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy także ozdoby do paznokci w formie naklejek pozwalające na uzyskanie efektu hologramu.

Ozdoby do paznokci – uznani producenci

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki nadające im unikalny wygląd znajdziemy w ofercie wielu firm, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najistotniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi Victoria Vynn, Inglot, Catrice, ChiodoPro, Lit Cosmetics, Paese, Miyo oraz Neonail.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]