Niezbędne akcesoria do Twoich rolet

Płytka montażowa, napinacz łańcuszka, mechanizm do rolety i haczyk montażowy to popularne i często kupowane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest prosta i intuicyjna – każdy w domowym zaciszu może je zamocować w stosownym miejscu, bez konieczności użycia śrub czy gwoździ, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny demontaż i montaż to największy atut nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – co powinieneś wiedzieć

Chcesz kupić rolety wewnętrzne? Od producenta dostaniesz taki komplet:
– haczyki montażowe,
– napięcie boczne tkaniny,
– napinacz łańcuszka.
Podczas użytkowania rolet wewnętrznych część akcesoriów może się zniszczyć. Zwykle współczesne akcesoria do rolet są wysokiej jakości, ale gdy zadziała na nie zbyt duże obciążenie, to zdarza się, że się łamią. Tak może stać się np. z uchwytami mocującymi, jeśli nazbyt mocno rozchylimy okno. Nie musisz od razu wymieniać wszystkich rolet, wystarczy kupić kilka małych części z działu akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej drobnej naprawie będą działać jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień noc polecana jest osobom, którym zależy na kontroli ilość promieni słonecznych docierających do pomieszczenia, ale nie potrzebują zaciemnienia na poziomie 100%. Pakiet akcesoriów do rolet dzień noc to nieodłączna para rolet okiennych. Pośród nich są częścisłużących do zwijania lub rozwijania rolet. Cenną pomocą w montażu, a następnie w eksploatacji, będzie napinacz i łańcuszek. Zadaniem napinacza jest poprawne rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie poplącze się ani nie przytnie.