Pojemne boxy na dłuższe podróże – bagażniki dachowe

Dowiedz się, gdzie zamówić bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, korozję czy zniszczenia. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża ładowność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Transport bagażu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, które stosuje duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku auta.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]