drzwi drewniane, producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawił, że jego specjaliści gwarantują klientom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale również ich solidność, uzyskane za sprawą wykorzystania w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i montażu elementów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech wartości: zadowolenia użytkownika, najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, jak również całkowitego komfortu eksploatacji.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien charakteryzuje się dużą troską o jakość własnych wyrobów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to doskonały wybór dla klientów, którzy szukają niestandardowych, ale wytrzymałych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższą wygodę – efektywnie chronią przed zewnętrznymi hałasami i są świetną izolację cieplną, co jest istotne nie tylko zimą, ale też podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego wyposaża się je w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętny, elegancki wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ wykonywane są tylko z materiałów najwyższej klasy.

Drzwi drewniane na wymiar – wszechstronna obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się także w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatne doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar w mieszkaniu, co da pewność, iż montaż drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany szkicu, doskonale dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko szerokości drzwi, ale również rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]