Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Zamów balon do wina.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]