Rolety? Tylko od polskiego producenta

Brak Ci pomysłu na modne i nowoczesne zaaranżowanie swojego pokoju? Jeden, niedrogi produkt może całkowicie odmienić wygląd i styl pomieszczenia. To oczywiście wewnętrzne rolety okienne. Za sprawą takiej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu pomieszczeniu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc podpowie, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jakie rolety wybrać?

Jest mnóstwo modeli okiennych rolet wewnętrznych . Można je dzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym zakresem przepuszczania światła. Zazwyczaj jest to wygodny w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia poliester.
Ze względu na przeznaczenie można sklasyfikować rolety na ścienne i okienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy rodzaj jest zalecany do okien o niestandardowych rozmiarach, z większą ilością modułów lub wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są drogie?

Ze względu na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest ogromna, tak jak wciąż rosnące grono producentów, aktualnie rolety możesz nabyć w nad wyraz zachęcających cenach. Regularna cena jest niewysoka, a do tego dochodzą także akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bezinwazyjny montaż, nowoczesne projekty i bogata kolorystyka powodują, że taka przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjny, dlatego nie brak miłośników takiego pomysłu na aranżację wnętrz.