Sklep z winem online – najlepsze alkohole z Polski i świata

Jeśli chcesz kupić wino online, koniecznie sprawdź www.winnica.krakow.pl.

Wino to niezastąpiony współtowarzysz szykownych kolacji, rodzinnych imprez okolicznościowych i ważnych wydarzeń. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a gama smaków, aromatów i zróżnicowanie cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodaj największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Sklep z winem czy zakupy w supermarkecie – co wybrać?

Wybierając wino dla siebie lub przygotowując jakąś uroczystość zwykle sięgamy po trunki dostępne w najbliższym markecie. Dostaniemy tam popularne wina w przystępnej cenie, aczkolwiek raczej nie oferowane są tam trunków o niepowtarzalnym aromacie. Oprócz tego nierzadko przy zakupie jesteśmy skazani wyłącznie na dane z etykiety, bowiem kadra sklepu zazwyczaj nie dysponuje wystarczającą wiedzą, by pomóc w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą idealnie wybrać wino pod planowane danie bądź które pragną próbować nowych, nieznanych wcześniej gatunków wina, powinni więc skorzystać z pasji i doświadczenia pracowników sklepów specjalizujących się w sprzedaży wina.

Winnica online – zamawiaj wino przez internet

Sklep z winem Winnica w Krakowie posiada w ofercie nie tylko starannie wybrane wino z całego świata (m.in.. z Rumunii czy z Hiszpanii, ale też nalewki, miody pitne i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie produkowane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu dostępne są również 10-litrowe wina Bag in Box, które świetnie nadają się na imprezy z większą liczbą uczestników i których atutem jest bardzo korzystny stosunek ceny do objętości i jakości napoju. Winnica sama sprowadza wina, dlatego sprzedawane są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na lokalnym rynku. Winnica organizuje również degustacje i szkolenia, a na szczególne zamówienie odnajduje i sprowadza do kraju perfekcyjne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu bliskiej osobie prezentu z butelką wina.

Nasze dane kontaktowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]