Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Dowiedz się, gdzie zamówić słój z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, soków, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]