Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Kompletną ofertę hurtowni butelek poznasz na superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż przeważająca część rynku wyrobów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym znakomicie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego unikalnego, smacznego albo zdrowego wyrobu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, żeby produkt jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w szklane butelki i słoiczki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży od dostawców adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo piwo kraftowe, marmolady czy żurek, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając towar na palety zazwyczaj można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem też otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co znajdziemy w jego ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (świetne do przechowywania soków, wina czy piwa) i słoje. Transportowane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od wymiarów opakowań – po 400, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać nabyty towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami i słoikami hurtowo można także kupić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do wybranego typu opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]