Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Chcesz kupić maskę wielokrotnego użytku? Wejdź na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, kompletnie przeistoczyła nasz bieg życia oraz kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego nakładają obowiązek korzystania ze określonych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do apteki czy restauracji, gdzie najczęściej przebywamy w większym skupisku ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie maskę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z tkaniny?

Ochronna przyłbica – wygodna ale wytrzymała

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z materiału są niewygodne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed stycznością z wirusem tak samo jak maska chirurgiczna, a więc kryje usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi plusami są wytrzymałość, wygoda i zaledwie kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przezroczystą przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można również czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby starsze, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku oraz aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić maski ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co z całą pewnością uznają za plus ludzie młodzi.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]