W którym pokoju zamontować roletę 100% zaciemnienia?

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto wybrać pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest wiele, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających pełne zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie dzień i noc już nie. Jaki typ najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Zalety rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień i noc

Pełna możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia mają szereg zbieżnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Skoro już piszemy o montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc poradzi sobie każdy.
Duża ilość opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, że te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków materiałów w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wytwarzane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów polecamy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Na specjalne życzenie klienta istnieje także możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowych wymiarów.