Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Skieruj się tutaj, aby kupić kapsułki A Modo Mio.

Marek przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jednakże Lavazza nieprzerwanie pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, że historia firmy Lavazza rozpoczęła w końcu XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów kupił mały obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawy i wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one szybko serca mieszkańców miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal oczarowuje smakiem swoich kaw, określając wzorce także w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Ekspresy na kawę w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie pysznej, pachnącej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków produkowanych przez tego producenta. W tej chwili w sprzedaży kupić można sporo odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że kosztują one mniej, ale wciąż cechuje je intensywny aromat.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – połączenia robusty i arabiki

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do wielu popularnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Napoli Ristretto lub Vigoroso Ira), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Lussuria), jak również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]